RTX 3080 Ti Founders Edition در بهترین خرید در ایالات متحده در کوتاه مدت (بسیار) عرضه شد

(Nvidia GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition)

کاربران رایانه شخصی که سعی در خرید Nvidia GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition حضور در Best Buy در این هفته تا حدود زیادی بی شانس بود ، زیرا به نظر می رسد فروشگاه هایی که بخشی از فروش بودند فقط 64 واحد را دریافت کردند.

ما شاهد این بودیم که در بازدید روز پنجشنبه از فروشگاه Best Buy در غرب لس آنجلس ، که تنها بهترین خرید در کل کلان شهر (جمعیت: 4 میلیون نفر) بود که نسخه RTX 3080 Ti Founders Edition را به فروش رساند. بیش از 200 مصرف کننده برای امتحان و خرید کارت گرافیک به صف شده بودند) ، اما فروشگاه West LA تنها 64 کارت داشت و بیشتر خریداران احتمالی را با دست خالی ترک می کرد.

Best Buy in West LA
اعتبار: Michael Kan / PCMag

“اهانت نهایی که انویدیا می تواند به ما وارد کند ، دادن 64 کارت به کل شهر لس آنجلس بود” ، “اورت فوکوآ” که برای خرید کارت گرافیک در ساعت 3:30 صبح پنج شنبه در صف ایستاده بود ، گفت:

با توجه به پیام های منتشر شده در شبکه های اجتماعی از مصرف کنندگان ناراحت ، که بسیاری از آنها به امید خرید کارت ، ساعت ها منتظر ماندند ، ناامیدی در فروشگاه های Best Buy در سراسر ایالات متحده پخش شد.

پست های دیگر نشان می دهد که آریزونا و نوادا فقط 64 واحد از مدل Founders Edition را دریافت کرده است ، زیرا Best Buy در هر ایالت فقط یک مکان برای فروش کارت داشته است. TechRadar همچنین گزارشات بهترین خرید در منهتن 62 کارت برای سرویس دهی به کل منطقه مترو داشت.

بهترین خرید تنها خرده فروش ارائه RTX 3080 Ti Founders Edition در روز پنجشنبه. این در 81 مکان در دسترس بود ، بنابراین اگر هر فروشگاه حدود 60 کارت داشت ، ممکن است Best Buy در کل فقط 5000 واحد دریافت کرده باشد ، طبق بر اساس گمانه زنی های مصرف کنندگان. Best Buy به درخواست نظر پاسخ نداد.

محدود بودن سهام به یک مسئله آشکار اشاره دارد: اگرچه scalper-run و ماینرهای کریپتوکارنسی کرایه کرده ایم”> و تقصیرهای ارزهای رمزپایه را بیشتر متوجه کمبود GPU می کنند ، 64 واحد در هر شهر یا ایالت برای جلب رضایت مصرف کنندگان ناامید برای یک گرافیک جدید کافی نیست. کارت

“به گفته یکی از کاربران اینترنتی به نام عمر” از آنجا که Best Buy کارت های Founders Edition را فقط در فروشگاه در دسترس قرار داد ، فکر می کنید که آنها عرضه بیشتری خواهند داشت ، اما معلوم می شود که در اینجا چنین نبوده است. ” ، که به PCMag بهترین خرید را در روزویل ، کالیفرنیا گفت ، همچنین فقط 64 واحد داشت.

توصیه شده توسط ویراستاران ما h3>

“من فرض می کنم این همه ویژگی های نیمه هادی است کمبود که ادامه دارد ، “عمر اضافه کرد.

بنا به گفته این شرکت ، مدل های سازنده نسخه انویدیا “کارت گرافیک تولید محدود” است. بنابراین ممکن است عرضه های کم عمدی باشد. انویدیا عمدتا به فروشندگان شخص ثالث مانند ایسوس ، گیگابایت اعتماد می کند و MSI برای فروش کارت های گرافیک به مصرف کنندگان.

ما برای ارائه نظر با انویدیا تماس گرفتیم و در صورت شنیدن خبر ماجرا را به روز خواهیم کرد. این شرکت گفته است GPU تقاضای پیشی گرفتن از عرضه را برای بقیه سال دارد ، اما انویدیا این شرکت همچنین قرار است مدل RTX 3070 Ti را در 10 ژوئن به بازار عرضه کند اما خود را برای خرید آن بسیار سخت کنید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X