Radeon RX 6700 XT AMD راه اندازی: خارج از انبار ، کاملاً قیمت بالا

(اعتبار: AMD)

حتی زحمت نکشید. آخرین کارت گرافیک AMD ، Radeon RX 6700 XT ، در حین عرضه امروز غیرممکن بود . و برای توهین به آسیب دیدگی ، قیمت خرده فروشی 6700 XT – که قرار است از 479 دلار شروع شود – به 829 دلار رسید.

اولین تلاش ما برای خرید این محصول معطوف به فروشگاه رسمی ، که قرار بود کارت را از ساعت 6 صبح PST بفروشد. با این حال ، وب سایت شرکت مرتباً خطای “سرویس 503 به طور موقت غیرقابل دسترس” را نشان می داد ، احتمالاً به دلیل افزایش ترافیک کاربر است.

AMD's online store
آه … (اعتبار: AMD)

سرانجام ساعت 6:58 صبح بود که فروشگاه آنلاین AMD بالاخره 6700 XT را نشان داد. اما تا آن زمان ، این محصول در لیست موجودی قرار نداشت.

همچنین سعی کردیم کارت گرافیک را از Best Buy خریداری کنیم. اما اگر چند ثانیه نباشد در عرض چند دقیقه به فروش رسید در ساعت 6:15 دقیقه صبح متوجه شدیم که خرده فروش در حال فروش چندین مدل 6700 XT است. اما هر بار که روی “افزودن به سبد خرید” کلیک می کردیم ، Best Buy به ما گفت قبل از اینکه به ما بگویید محصولات به فروش رسیده است صبر کنید.

Best Buy site
اوف … (اعتبار: بهترین خرید)
از سوی دیگر ، Newegg از رویکرد اولین و اولین سرویس پرهیز می کند. امروز صبح ، خرده فروش 17 مدل مختلف 6700 XT را از طریق سیستم قرعه کشی ، Newegg Shuffle ، می فروشد ، که تا ساعت 11 صبح PST برای خریداران علاقه مند باز خواهد ماند. در صورت تمایل می توانید برای هر 17 مدل قرعه کشی کنید. سپس Neweg بعد از ظهر برندگان را قرعه کشی می کند و آنها را از طریق ایمیل به آنها اطلاع می دهد و به مشتریان واجد شرایط امکان خرید آنلاین محصولات را می دهد.

اما امید خود را برآورده نکنید. ما حداقل شش بار قرعه کشی کرده ایم و هرگز به عنوان برنده انتخاب نشده ایم.

Newegg Shuffle
زمان چرخاندن تاس است. (اعتبار: Newegg)

گزینه دیگر این است که اگر فروشگاهی در این نزدیکی دارید فروشگاه Micro Center را امتحان کنید. برنامه های خرده فروش در مورد داشتن حدود 70 واحد از 6700 XT در هر مکان از میکرو مرکز. اما از دیدن تعداد زیادی مشتری علاقه مند که قبل از افتتاح فروشگاه در بیرون منتظرند تعجب نکنید.

خبر بد دیگر این است که هزینه برخی از مدلهای 6700 XT بسیار بیشتر از 479 دلار برای کارت گرافیک است ، به احتمال زیاد به دلیل تعرفه های دوران ترامپ و افزایش هزینه های تولید. به عنوان مثال ایسوس ، قیمت نسخه اورکلاک شده با قیمت 829 دلار. شش مدل دیگر با قیمت 700 دلار به بالا.

در زمان عرضه امروز همه خالی نبودند. در eBay می توانید 6700 XT را از پوست سر پیدا کنید. با این حال ، قیمت ها از 1100 دلار تا 1600 دلار برای هر کارت است.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X