10 داستان طنز برای خواندن قبل از تماشای لوکی

تام هیدلستون در نقش لوکی (تصویر: Chuck Zlotnick / Marvel Studios)

جدیدترین مجموعه جهان سینمایی مارول در دیزنی + برادر ناتنی وحشیانه ثور توانا را بازی می کند. تام هیدلستون قطعاً نشان خود را بر روی شخصیت گذاشته است ، اما لوکی سابقه بسیار طولانی و داستانی در داستان های کمیک نیز دارد. او شروری بود که باعث شکل گیری انتقام جویان شد ، ناخن های بلند خود را در ایجاد تهدیدهای شیطانی متعدد دیگر داشته و بیش از چند بار بدن را عوض کرده است.

در اینجا باید قبل از اکران لوکی در خرداد ماه جبران کنید 9. همه آنها را از طریق برنامه Marvel Unlimited بخوانید.


Trapped by Loki
تصویر: طنزهای مارول

گیر افتاده توسط لوکی h2>

ما باید از همان ابتدا شروع کنیم. در سفر به رمز و راز شماره 85 ، فقط دو شماره پس از اولین حضور ثور ، استن لی و جک کربی اولین حضور برادر ناتنی و دشمن اصلی خود را ارائه دادند. لوکی شروع به زندانی شدن در درخت توسط اودین کرد تا اینکه یک اشک تصادفی از هایددال او را آزاد کرد تا در زمین ویران شود. ما لحظات شخصیت بسیار خوبی را بدون سر و صدا دریافت می کنیم – لوکی برای جلب توجه ثور ، افراد غیرنظامی را به عکسهای نگاتیو تبدیل می کند و سپس به جای اینکه مستقیماً با او جنگ کند ، او را با چراغ های چشمک زن هیپنوتیزم می کند. در پایان روز ، خوب بر شر پیروز می شود و ثور به معنای واقعی کلمه لوکی را به عقب به آسگارد می اندازد.


Fantastic Four
تصویر: طنزهای مارول

Fantastic Four # 350- # 354

اوایل دهه 90 میلادی والت سیمونسون در Fantastic Four یک سفر فریبنده در برخی از بزرگترین دشمنان و موقعیتهای تیم ، و سفر وی در زمان یک اتفاق وحشیانه بود. هنگامی که دکتر Doom رید ریچاردز را به یک نبرد در عرض چند ثانیه به چالش می کشد ، آنها تاریخ جهان را هدف قرار می دهند تا اینکه مورد توجه سازمان واریانس زمان قرار بگیرند ، یک بوروکراسی عظیم که ثبات چندبرابر را تضمین می کند. این گروه ممکن است آشنا به نظر برسد ، زیرا آنها افرادی هستند که لوکی را برای مأموریت خود در این مجموعه اعزام می کنند.


Tales of Asgard
تصویر: طنزهای مارول

Tales Of Asgard

داستانهای پشتیبان در دامنه سفر به رمز و راز شماره 115 – شماره 129 اجازه دهید جک کربی واقعاً در ریفینگ بالای فانتزی خودش خاموش می شود. این داستان ها در زمان های قدیم ، قبل از آمدن ثور به میدگارد اتفاق می افتد و روابط ناآرام بین دو پسر اودین را هنگام سفر به یک ماجراجویی بزرگ نشان می دهد. متأسفانه برای خدای رعد و موی کتان ، لوکی همیشه در پشت صحنه نقشه می کشد تا ویرانی و بلایی به بار آورد. این داستان ها کاملاً منحصر به فرد هستند ، بسیار متفاوت از هر آنچه در آن زمان در دنیای مارول اتفاق می افتد ، با نوعی اخلاق پرنس والنت از جوهرهای ریز ریز وینس کولتا.


Journey into Mystery: Fear Itself
تصویر: طنزهای مارول

سفر به رمز و راز: از خود بترس h2>

در حالی که تغییر شکل دادن به لباس همیشه یکی از توانایی های اصلی لوکی بوده است ، تجسم مجدد او در سال 2011 به یک بدن جوان تر داستان کاملاً جدید پس از مرگ یک قهرمان قهرمانانه ، Asgard را از Void نجات داد ، به خدای کلاهبردار این فرصت داده شد تا خود را از نو اختراع کند. لوکی جدید هنوز می خواهد نظم عظیم امور را به هم بزند ، اما انگیزه او کمتر حسادت و انتقام و بیشتر تمایل به سقوط راه های قدیمی است. با ثور به عنوان یک چهره برادر بزرگ ، این سریال یکی از مهمترین لحظات در پیچیدگی و ظرافت بیشتر شخصیت بود.


Vote Loki
تصویر: طنزهای مارول

رأی دادن به لوکی h2>

اگرچه بسیاری از کارهای ناپسند او بر روی آسگارد متمرکز است ، مینی سریال رأی دادن به لوکی 2016 نشان داد که او چشم انداز پادشاهی دیگری است: کاخ سفید. کاندیداتوری برای ریاست جمهوری انتخاب عجیبی برای خدای دروغ به نظر می رسد ، اما این فرصت را به او داد تا فرهنگ وسواس تصویری که در آن زندگی می کنیم را کج کند و تجسم مدرن تری باشد. انتظار می رود که بسیاری از شخصیتهای خاص این شخصیت را در سری Disney + مشاهده کنیم.


X-Men: The Asgardian Wars
تصویر: طنزهای مارول

مردان ایکس: جنگهای آسگاردیان h2>

یکی از بهترین صفات کریس کلارمونت تمایل وی برای رسیدن به خارج از ماسه بازی برای مردان ایکس بود و آنها را با تهدیدهای دیگر مارول ها روبرو کنید. در این مینی سریال جهش یافته ها با آلفا فلایت جفت می شوند تا کوه مرموزی را بررسی کنند که به هر کسی که از آن بازدید می کند معجزه می کند. مطمئناً ، از آنجا که این مفصل مشترک لوکی است ، این شگفتی ها هزینه بسیار وحشتناکی را متحمل می شوند و قهرمانان ما باید درمورد پذیرفتن هدیه او با یکدیگر روبرو شوند. این یک داستان کاملاً ترسیمی است که به گسترش لوکی فراتر از یک ترفند شیطانی خالص و تبدیل به مواردی با ظرافت بیشتر کمک می کند.


Loki: Agent of Asgard
تصویر: طنزهای مارول

لوکی: نماینده آسگارد h2>

ال اوینگ به یکی از معتبرترین نویسندگان مارول تبدیل شده است و این تلاش اولیه از سال 2014 نشان داد که وی در یافتن زوایای جدیدی در خطوط داستانی. Kid Loki به یک مرد جوان تبدیل شده است ، با این اختراع دوباره به او اجازه می دهد با میراث دروغش کنار بیاید در حالی که سعی در بهتر شدن یا حداقل متفاوت شدن دارد. این داستان با تلاش همه مادران برای بازیابی آثار آسگاردیان ، Verity Willis ، یک فانی با توانایی دیدن هر دروغ را به عنوان یک فویل کامل به لوکی معرفی کرد.

توصیه شده توسط ویراستاران ما h3>


Loki's Dream
تصویر: طنزهای مارول

رویای لوکی h2>

منتشر شده در یک تیراندازی 1994 به نام Tales to Amazonish ، این داستان با قلم پیتر دیوید داستانی مستقل است که طول می کشد هنک پیم و زنبور به اسلو می روند ، جایی که با یک قاتل زنجیره ای نروژی روبرو می شوند که توسط لوکی قدرت می یابد تا به عنوان کشتی خود در زمین خدمت کند. قدرت هویت مرد را تحت الشعاع قرار می دهد و او در ایجاد راگناروک وسواس می یابد و فقط قهرمانان ما و هالک می توانند مانع او شوند. در حالی که لوکی واقعی در این داستان اکثراً از پشت صحنه پخش می کند ، این داستان نادر است که واقعاً به ریشه های Scandi این شخصیت ضربه می زند.


Marvel Fanfare
تصویر: طنزهای مارول

Marvel Fanfare # 34 – # 37

که توسط چارلز وی تکرار نشدنی نشان داده شده است ، این ممکن است از لحاظ بصری سرگرم کننده ترین داستان لوکی در این لیست باشد. این داستان در ظاهر یکی از Warriors Three است – Fandral the Dashing ، Hogun the Grim ، و Volstagg the Voluminous ، بهترین قهرمانان Asgard در غیاب ثور. احضار شده برای کمک به دامادی که توسط جادوی شیطانی به یک بز تبدیل شد ، این سه نفر به ماجراهای سگهای پشمالوی شخصی با مجوز از لوکی ، که پشت همه چیز است (مثل همیشه) اعزام می شوند. این یک داستان بسیار جذاب است که بسیار سرگرم کننده است.


Young Avengers
تصویر: طنزهای مارول

انتقام جویان جوان h2>

لوکی هرگز بازیکن تیم نبوده است ، اما این مجموعه از کیون گیلن و جیمی مک کلوی احتمالاً نقطه اوج دوران “بچه لوکی” بود . طرح اولین قوس کتاب خدای جوان ما را به حالت عادی در طرف مقابل حصار قرار می دهد. وقتی یک واقعیت پیچ و تاب توسط بیلی کاپلان یک موجود بدخواه را به ارمغان می آورد که والدین را تسخیر می کند ، لوکی تنها کسی است که می داند چه چیزی در معرض خطر است و برای جلوگیری از آن تلاش می کند. اما آیا واقعا انگیزه های او همان چیزی است که به نظر می رسد؟ تعامل عالی با دیگر اهداف کتاب نشان می دهد که چرا این شخصیت 50 سال پس از اولین معرفی خود را به یکی از طرفداران محبوب 2010s تبدیل کرده است.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. مشترک شدن در یک خبرنامه نشانگر رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید عضویت در خبرنامه ها را لغو کنید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X