اشتراک Blue Twitter راه اندازی می شود ، توانایی “واگرد توییت ها” را باز می کند

(عکس از طریق توییتر)

Twitter Blue ، اولین پیشنهاد اشتراک ، اکنون در استرالیا و کانادا در دسترس است ، جایی که مشتریان پرداخت می کنند در نهایت توییت ها را واگرد کنید. بله ، درست است ، پلت فرم میکروبلاگینگ باعث می شود قبل از فعال شدن پیام ، بازنگری یا حذف آن آسان تر شود.

اشتباه تایپی دارید؟ فراموش کردید کسی را برچسب گذاری کنید؟ تصمیم می گیرید که بازنویسی کامل مرتب باشد؟ با Undo Tweet ، حداکثر 30 ثانیه وقت دارید که یک پست را لغو کنید تا اینکه به جدول زمانی شما برسد. به عنوان یک گزینه دیگر ، مشترکین می توانند صرفه جویی در وقت و انرژی خود را به سادگی با پیش نمایش اینکه توییت قبل از ارسال به چه صورت خواهد بود.

“ما از افرادی که زیاد از توییتر استفاده می کنند شنیده ایم … که ما همیشه نیستیم ویژگی های قدرت را ایجاد کنید که نیازهای آنها را برآورده کند ، “مدیران محصول سارا بیک پور و سمیتا میتال گوپتا در اطلاعیه وبلاگ . “ما این انتقادات و پیشنهادات را جدی گرفتیم و در حال توسعه و تکرار راه حلی هستیم که به افرادی که از توییتر استفاده می کنند بیشترین چیزی را که به دنبال آن هستند می دهد: دسترسی به ویژگی ها و مزایای اختصاصی که تجربه آنها را در توییتر به سطح بالاتری می رساند. “

Twitter Blue
عکس از طریق توییتر

این شامل پوشه های Bookmark جدید است ، که در آن کاربران می توانند توییت های ذخیره شده را در پرونده هایی مانند “Memes” ، “Entertainment” و “To Buy” سازماندهی و مدیریت کنند. در همین حال ، حالت Reader Mode نوید می دهد “با خلاص شدن از شر سر و صدا ، تجربه زیباتر خواندن”. با تبدیل موضوعات طولانی به بخشهای پرمخاطب به صفحه روان متن ، با موضوعات طولانی همراه باشید.

امکانات دیگر شامل آیکون های صفحه اصلی قابل تنظیم و طرح های رنگی برنامه و همچنین دسترسی به پشتیبانی مشتری اختصاصی اشتراک می باشد. و شما (یعنی انتخاب کاربران در کشورهای خاص) می توانید همه آن را با هزینه ماهانه 3.49 دلار CAD یا 4.49 دلار AUD دریافت کنید. هنوز هیچ گزارشی در مورد عرضه یا قیمت گذاری ایالات متحده در دست نیست (اما براساس این تعداد ، هزینه ها ممکن است بین 2.50 تا 4 دلار باشد).

توصیه شده توسط ویراستاران ما h3>

طبق وبلاگ “و برای کسانی که تعجب می کنند ، نه ، یک توییتر رایگان از بین نمی رود و هرگز نخواهد شد.” “این پیشنهاد اشتراک صرفاً به منظور افزودن ویژگی های پیشرفته و مکمل به تجربه موجود در توییتر برای کسانی است که آن را می خواهند.”

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. مشترک شدن در یک خبرنامه نشانگر رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید عضویت در خبرنامه ها را لغو کنید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X